Tüm Kategoriler

Haberler

Sen burdasın Ana Sayfa > Haberler

Şirketimizin Gelişen Tarihi

Zaman: 2022-01-10 Hitler: 57

Fabrikamız 2004 yılından itibaren hamak ve sallanan sandalye üretimine başlamış, şahıs işletmesi olarak çalışmıştır. O zamanlar sadece 20 işçimiz vardı, patronumuz babası, annesi ve erzakıyla çalışıyordu. O zamanlar, tüm hammaddeler tedarikçilerden satın alınıyordu ve çoğunlukla ticaret şirketleri için, numunelerine veya isteklerine göre üretildik.

2 yıllık geliştirmeden sonra, 2006'da yaklaşık 50 parçamız vardı. O zamanlar kumaş, tahta yayma çubuğu ve halat konusunda büyük bir talebimiz vardı. Bu yüzden ilk ürün grubumuz olan halat bükümü satın aldık ve ayrıca ahşap yayma çubuğunu kendimiz ürettik ve kendi tasarım ekibimize sahibiz.

111
İlk halat bükme ürün grubu
222
ahşap işleme dükkanı
333
odun kurutma
444
odun kurutma

2008 yılında, fabrikamız Yueqing Hengda Artware Co., Ltd.'yi kaydettik, Ürünlerin tüm dünyaya ihracatı

2010 yılında kumaş kalitesini ve maliyetini kontrol altına almak için kumaşı kendimiz üretmeye başlıyoruz. 12 adet tezgah aldık, günde 1000m üretebiliyoruz. O zamandan beri, tüm pamuklu kumaşlarımız kendi üretimimizdir, kalite kontrolü ve zamanında nakliye konusunda çok yardımcı olur. O zamanlar ürünlerimiz ticaret şirketi tarafından dünyanın her yerine ihraç ediliyor ve kendi ihracat işimizi de kuruyoruz.

555
kumaş dokuma
666
kumaş dokuma

2012 yılından sonra yavaş yavaş ürettiğimiz halatların ihtiyacımızı karşılamadığını görünce tedarikçiden de halat almak zorunda kaldık. Çünkü hamak ve sallanan sandalye satışları yıldan yıla gelişti ve çoğu ipten yapılan makrome sallanan sandalyeden her yıl on binlerce adet ürettik. Bu nedenle 2013 yılında bir halat ürün grubu daha alarak halat üretim kapasitesini büyük ölçüde artırdık.

777
halat üretimi
888
halat üretimi

Çevre ilçelerde yaklaşık 500 ev hanımı bizim için makrome askılı sandalye yaptı. Malzemeleri evlerine gönderiyoruz ve makrome askılı sandalyeyi her gün fabrikaya geri götürüyoruz.

Böylece 2013 yılından bu yana halat, ahşap yayma çubuğu ve poli-pamuk kumaş dahil olmak üzere hammaddelerin tamamı kendi üretimimizdir. Bu temelde, ürünlerimizin kalitesini kolayca kontrol edebiliyor ve nakliye süresini çok daha kolay bir şekilde garanti edebiliyoruz. Ve Amerika Walmart'ın satıcısı oldu.

2014 yılında ahşap atölyesinin ekipmanlarını geliştirdik, odun ısıtma makinesini büyüttük. Aynı yıl Walmart'ın bayisi olduk.

147
Ahşap yayma çubuğu ısıtma makinesi
1010
Ahşap yayma çubuğu delik delme

2015 yılında çelik hamak standı fabrikası yatırımı yaptık. Ve ihracat için Outdoorpro Industry Limited'i kurdu.

2018 yılında hasır asma sandalye fabrikasına yatırım yaptık, 2014 yılından itibaren hasır asma sandalye üretimine başlıyorlar, kalitesi diğerlerinden çok daha iyi.

2020 yılında otomatik kumaş kesim makinası aldık.

123

Otomatik kumaş kesme makinası

2021 yılında 10 Milyon USD ciromuz var.

Tüm bu başarılar bizi Çin'deki en büyük hamak fabrikalarından biri yaptı. Ve bu son değil, tüm işbirlikçilerimizle birlikte gelişmeye devam edeceğimize inanıyoruz.